Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego-Pędzlem po literaturze

Wakacje to dla uczniów ponad 2 miesiące odpoczynku, które warto dobrze wykorzystać. Czas radości , wytchnienia i regeneracji sił przed kolejnym rokiem szkolnym. To okres, w którym uczniowie mogą zapomnieć o codziennych obowiązkach i cieszyć się wolnym czasem. Niektórzy spędzają ten czas aktywnie biorąc udział w rajdach, wędrując po górach uprawiając różne sporty. Inni oglądają filmy, czytają książki lub poszerzają swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w różnych konkursach.

Przykładem są czytelnicy Naszej biblioteki, którzy wzięli udział w konkursie rysunkowym "Pędzlem po literaturze" organizowanym przez księgarnię internetową Bookland.com.pl. Konkurs był dedykowany dzieciom. Zadanie polegało na narysowaniu ulubionego bohatera literackiego.

Była to świetna okazja, aby pokazać swoją wyobraźnię i talent artystyczny. Uczestnicy stanęli na wysokości zadania, stworzyli piękne barwne postacie swoich ulubieńców. 12 prac dostarczonych do biblioteki zostało w formie elektronicznej przesłane do organizatora. Księgarnia otrzymała ponad 500 prac. Niestety, naszym uczestnikom nie udało się znaleźć w gronie zwycięzców wobec tak licznej konkurencji. Czy rysunki są ładne ? Ocenę pozostawiamy oglądającym.

Dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie.

• Ambroży Kleks - Staś Józwicki
  • Elmo - Laura Lipińska