Konkurs Pędzlem po literaturze

Kochane dzieci i młodzi czytelnicy! Nasza biblioteka bierze udział w rewelacyjnym konkursie "Pędzlem po literaturze", organizowanym przez księgarnię internetową Bookland.com.pl! Konkurs ten jest dedykowany dzieciom, które kochają książki. Wasze zadanie to narysowanie ulubionego bohatera literackiego. To świetna okazja, aby pokazać swoją wyobraźnię i talent artystyczny! Prace należy dostarczyć do naszej biblioteki do 31 lipca 2024 roku.

Zwycięzcy otrzymają fantastyczne nagrody! Trzy najlepsze prace oraz biblioteki, z których pochodzą laureaci, zostaną nagrodzone pakietami książek i ciekawymi gadżetami.

Konkurs do bibliotek6 plakat

Patronami konkursu są wydawnictwa Wilga, Wilga Play, WAB, UROBOROS, Znak, Znak Emotikon, Znak Horyzont, Znak JednymSłowem, Znak Koncept, Znak Literanova, Muza, You&YA oraz Egmont.

Nie przegapcie tej szansy! Dołączcie do konkursu i twórzcie wspaniałe dzieła literacko-artystyczne tego lata!
Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!