TheGrue.org

Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży-Postać z Mojej Ulubionej Bajki

Jeżeli uwielbiacie świat bajek? Lubicie rysować i malować i chcecie stworzyć własny obraz ulubionej postaci z filmu lub książki, to Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie przygotowała dla Was idealną okazję, by pokazać swoje artystyczne zdolności!

 

postac z bajki plakat

Zasady Konkursu:

  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
  • Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy graficznej w formacie A4/A3 przedstawiającej postać z bajek - może to być postać z filmu animowanego lub książki dla dzieci.
  • Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną: od kredki, przez akwarele, po komputerową grafikę (nie przestrzenną, ponieważ prace będą skanowane).
  • Każda praca musi zawierać informację, z jakiej bajki pochodzi postać przedstawiona na obrazie.
  • Prace można dostarczyć osobiście do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie, ul. Nadwodna 1 do 12 kwietnia lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Postać z bajki".

Ten Konkurs to wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoją kreatywność i pasję do bajkowego świata! Czekamy na Wasze prace!

Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu:

Regulamin plik PDF

 

Szybki kontakt

Adres:  ul. Alejowa 13, 08-450 Łaskarzew
Telefon: (25) 684-50-46
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.